Розклад


За Київським часом (EET GMT +2)

Понеділок/Monday:

12:00-13:00Nick Turner – ACCELERATE (replay)

21:00-22:00 – GLOBAL DANCE MISSION

22:00-23:00 – Jenny Karol – ReBirth.The Future is Now! (07.10 та 21.10 (replay))

Вівторок/Tuesday:

12:00-13:00 – Mike Saint-Jules – Universal Soundz (replay)

13:00-14:00 – Dimitry Ferents – Essential House Collection (replay)

14:00-15:00 – Dubspecial by Kostya Run (replay)

20:00-22:00 – Arika Lane – TopTrance (01.10 та 15.10 (replay))

22:00-00:00 – Радіо-шоу “Ночь оборотней” by DJ >>B@rt<<

Середа/Wednesday:

12:00-14:00 – Alex NEGNIY – Trance Air (replay)

14:00-15:00 – Tom Exo – Planet Trance On Air (replay)

15:00-16:00 – DJINSIDE – FUTURE TECHNOLOGY (replay)

18:00-20:00 –  DJ Slaider – Night Express Show

20:00-21:00 – Українська дискотека by Max (replay)

21:00-22:00 – Serge Harrison – Beautiful Side Of Trance (16.10 та 30.10 (replay))

22:00-00:00 – Victor Special – Motion of the Planet (09.10; 23.10 (та 16.10; 30.10 replay))

Четвер/Thursday:

13:00-14:00 – GLOBAL DANCE MISSION (replay)

19:00-20:00 – Bruno Alves – Midnight Sessions

20:00-21:00 – Gabriel Ghali – Impulse

21:00-22:00 – Ukraine Dancing  – Podcast (replay)

22:00-23:00 – Kontroller Project – Magic Sound Podcast (10.10 та 24.10)

23:00-01:00 – The Galician Dream – GALANCE Podcast

 

П’ятниця/Friday:

19:00-21:00 – Радіо-шоу “Ночь оборотней” by DJ >>B@rt<< (replay)

21:00-22:00 – RiverSound Project – A Spirit Of Happiness (11.10; 25.10 (та 18.10; 01.11/04.10 replay))

22:00-23:00 – Carl Linsky – We Love This (replay)

23:00-00:00Nick Turner – ACCELERATE

Субота/Saturday:

12:00-14:00 –  DJ Slaider – Night Express Show (replay)

18:00-19:00 – Ukraine Dancing  – Podcast

19:00-20:00 – Ocean of Moments – Other Side (12.10; 26.10 (та 19.10; 02.11/05.10 replay))

20:00-21:00 – Mike Saint-Jules – Universal Soundz

21:00-22:00 – Dimitry Ferents – Essential House Collection

22:00-23:00 – Dubspecial by Kostya Run

23:00-00:00 – Hard подкаст by  DJ >>B@rt<< (05.10; 19.10 (та 12.10; 26.10 replay))

Неділя/Sunday:

11:00-12:00 – Bruno Alves – Midnight Sessions (replay)

12:00-13:00 – Gabriel Ghali – Impulse (replay)

13:00-14:00 – Kontroller Project – Magic Sound Podcast (replay)

14:00-16:00 – Alex NEGNIY – Trance Air

16:00-18:00Carlos Sabines – Bedroom Sessions Radio Show

18:00-19:00 – Tom Exo – Planet Trance On Air

19:00-21:00 – VIC – Past Against The Future (PATF) (06.10 та 20.10 (replay))

19:00-20:00 – Українська дискотека by Max

21:00-22:00 – DJINSIDE – FUTURE TECHNOLOGY

22:00-23:00 – Carl Linsky – We Love This…