Джаз концерти у Києві.

Written by on 16.03.2019

У 2019 пообіцяли наповнити своє життя яскравими емоціями, але взимку щось пішло не так? Весна і літо – саме час для рішучих дій! Починати потрібно з чогось душевного і романтичного, і поступово нарощувати ритм. Тому перш за все заплануйте відвідування джаз-концерту в затишному барі.

 

Ingrid Arthur

Інгрід Артур – це харизма Луї Армстронга, емоційність виконання Ніна Сімон, сила голосу Елли Фіцджеральд і трохи романтичності, затишності Френсіса Сінатри. Ви напевно знаєте цю джаз-вокалістку завдяки хіту «It’s Raining Men», права на який не погоджувалися купувати багато видатних зірки, вважаючи його провальним. На початку кар’єри ніхто не вірив в її успіх, а сьогодні вона визнана однією з найкращих джаз-виконавиць у світі. Завдяки сильному голосу і пристрасті до експериментів, у вокалі Інгрід є елементи:
• соулу;
• фанку;
• блюзу.
Якщо ви занудьгували за справжнім джазом, не пропустіть нагоду сходити на концерт І. Артур 19 квітня в Caribbean Club.

 

Арфа jazz

Скільки разів у житті ви наживо чули звуки арфи? Один, два, три рази, ніколи? А тепер уявіть, що це будуть не просто мелодії епохи Давньої Греції, а справжній, класичний джаз. Ще й у виконанні одного з кращих викладачів королівської консерваторії в Шотландії – Аліни Бжежінскої.
В Україні виконавиця виступала менше 5 разів, але завжди ділилася творчістю на 100%. Справжній віртуоз, дівчина, яка чудово за допомогою лише 1 інструменту здатна викликати сльози, радість, щастя, ейфорію і печаль, точно заслуговує на увагу. Тим більше якщо доступ до цієї творчості коштує всього 200 грн. А щоб мелодії не були занадто монотонними, а їх характер був більш виражений, Аліна запросила барабанщика Сергія Табунщика і бас-гітариста Ігоря Закуса. Виступ відбудеться 22 квітня в Палаці «Україна».

 

 

Німе кіно та Джаз – Цирк

Чарлі Чаплін – це не тільки новатор в світі кіно і хореографії, всесвітньо відомий актор, продюсер, режисер, і той, про кого легко можна сказати «Талановита людина талановита в усьому». Це також цікава особистість зі своїми проблемами, невдачами і емоційними потрясіннями. А «Цирк» – це не просто успішний твір Чапліна, але і об’ємна, драматична автобіографія з елементами джазу (в сучасній інтерпретації).
Через цю картину володар почесної нагороди кіноакадемії зумів показати:
• болісну, згубну самотність;
• соціальні, гендерні стереотипи;
• типові прояви шаблонного мислення в суспільстві;
• відсутність підтримки і будь-якого розуміння з боку найрідніших і оточуючих;
• ставлення до творчості, яке більшості людей поки недоступно;
• реакцію простих громадян на зміни, в тому числі в різних видах мистецтва;
• складності в просуванні себе, своєї діяльності в маси як раніше, так і зараз.
Тимчасово переміститися в 1928 рік (у цей час була прем’єра фільму «Цирк») і перейнятися романтичною обстановкою джазу можна 5 квітня в Будинку Архітектора.
З повною афішею концертів в стилі джаз можна ознайомитись на сайті
https://kontramarka.ua/ru/concert-dzaz

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

Current show

Current show

RSS
Follow by Email
Telegram