Зимове театральне розмаїття – куди піти цьогоріч.

Written by on 13.11.2018

Театр був і залишається однією з основ кожного культурного товариства, а тому зимові новинки, що привезли артисти до Києва, слід відвідати як любителям класики, так і охочим побачити щось нове і цікаве.

Цікава та інтригуюча постановка «Жінка на мільйон»

Події даної п’єси розвиваються в місті Неаполь, де дві пари потрапляють у вкрай складне становище: їм загрожує бідність і можливість опинитися на вулиці, оскільки вони не можуть сплатити нажиті борги. Зустрівшись і здружившись, пари винаходять божевільну і запаморочливу авантюру, в ході якої вони пізнають міць своїх почуттів, змусять проявити себе і показати справжнє обличчя. Дана п’єса розповідає про спільне життя, про підводні камені, які зустрічаються у кожної пари, а також про те, як важливо довіряти один одному і знати про свого партнера все до дрібниць.
Дізнатися, чим же закінчиться ця запаморочлива історія, можна буде 18 листопада – 3 січня у  Палаці «Україна» м.Київ.

Відомий класик Йоганн Штраус і його твір «Летюча миша»

Дана п’єса була написана австрійським композитором трохи більше, ніж за місяць, але при цьому примудрилася стати найулюбленішою як у критиків, так і у глядачів. «Летюча миша» є історією про шалений і яскравий карнавал, на якому збираються гості з усіх куточків країни. Всі вони одягнені в строкаті наряди і маски, та такі, що неможливо дізнатися, хто ховається під цим нарядом. У самий розпал веселощів на балу з’являється чарівна незнайомка в костюмі кажана, якою миттєво зацікавився поціновлювач жінок.
Тільки ось він зовсім не впізнав в ній власну дружину, яка, розуміючи суть того, що відбувається, вирішує як слід провчити дурного Казанову.
Ця подія відбудеться 16 грудня – 6 січня на сцені Київського Театру Оперети.

Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/j-straus-letucaa-mys-511.html

 

Шоу на льоду під назвою «Юнона і Авось»

Відома всьому світу п’єса «Юнона і Авось» від Олексія Рибникова знову виникне на сцені в новій інтерпретації. На цей раз сюжет цього незвичайного і яскравого твору буде показаний не просто на сцені за допомогою артистів, а самими справжніми майстрами фігурного катання, що вразять глядачів своїми точними “па” на льоду. Це шоу розповість про неймовірну історію кохання, яка загубилася в морі і на сонячних берегах Каліфорнії з яскравими жовтими пісками і теплим кліматом. Пронизлива, зворушлива, вона до цього дня залишається актуальною, адже в ній розповідається доля люблячої пари, якій не судилося бути удвох.

Льодова феєрія відбудеться 2-4 січня на сцені столичного Палацу Спорту.

Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/unona-i-avos-na-ldu-49734.html

 

Різноманітність театральних постанов і п’єс порадує навіть самих суворих поціновувачів цього виду мистецтва. Щоб новорічні свята пройшли як слід, потрібно зануритися в чарівну атмосферу казки і фантазії від відомих класиків і авторів сучасності.

Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

Current show

Trance Air

12:00 14:00

Current show

Trance Air

12:00 14:00

RSS
Follow by Email
Telegram