Кращі концерти Києва за участю оркестру у 2019 році.

Written by on 23.01.2019

У столиці сумувати буде ніколи. Тут обов’язково знайдеться захід, який буде цікавий кожному. Цікаві поп-концерти, проникливі джазові виконання, драйвовий рок, класика та заходи за участю оркестру. Для всіх добірка кращих симфонічних виступів , які не варто пропустити цього року. Квитки на них ви можете придбати на сайті https://kontramarka.ua/ru/concert-orkestr

 

Неординарне шоу “Cinematic Symphony”

Під купол київського планетарію 23 січня запрошуємо відвідати яскраве світлове шоу у супроводі оркестрового виконання. Участь у “Cinematic Symphony” прийме “Ecletic Sound Orchestra”. Музика бенду буде лунати по особливому завдяки візуальному супроводу. Зображення будуть проектуватись під куполом.


Музика оркестру буде доповнена бітом і електронним звучанням, що дозволить гармонійно поєднати класику і модерн. Присутні зможуть насолодитися композиціями Моцарта і Баха, а унікальність в дію привнесуть кіно-шоу Вільямса і Циммера.

“Ecletic Sound Orchestra” запропонує абсолютно нове звучання за допомогою цифрових технологій. Відвідавши «Star Sounds», ви зможете не тільки почути легендарні композиції, а й побачити музичне мистецтво на власні очі.

 

Для шанувальників Кузьми Скрябіна

Увечері 3 лютого на сцені зазвучать хітові композиції всіма улюбленого Андрія Кузьменка. Концертною програмою «Шампанські очі» від естрадно-симфонічного оркестру можна буде насолодитися в Національній музичній академії імені П. І. Чайковського. Музиканти під керівництвом Миколи Лисенка віртуозно виконають композиції відомі кожному. І відсутність слів не стане перешкодою, адже завдяки тільки музиці можна по-новому відчути творчість Кузьми, його енергію і правду.

 

Music is Coming

У Будинку Офіцерів 24 лютого відбудеться масштабний виступ всіма улюбленого оркестру Lords Of the Sound. Для глядачів будуть звучати фентезійні мелодії, культові саундтреки, а саме ті композиції, які ви чули в легендарних фільмах:
“Аліса в країні чудес”;
“Володар кілець”;
“Пірати Карибського моря”;
«Гра Престолів» та інші.
Диригент і музиканти передадуть силу магії, дух чарівництва і дозволять відчути силу мистецтва.

 

Енергетика від Rock Symphony

Нового звучання світових хітів можна буде почути на сцені Палацу «Україна». Гостей заходу чекає не тільки виступ музикантів, а й хорове виконання, а також участь рок-бенду.

Композиції будуть непомітно змінюватися, що дозволить сприймати те, що відбувається на сцені монолітно, як єдине ціле. На сцені виступатимуть 160 артистів, таким чином, створивши особливу драматургію і нестримний драйв. Глядачі зможуть відчути себе частиною грандіозного дії, масштабного шоу.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

Current show

Current show

RSS
Follow by Email
Telegram