Музична феєрія на Новий Рік: головні столичні заходи.

Written by on 03.12.2018

Зимові концерти Києва вразять поціновувачів музики своїм розмаїттям. Унікальні українські виконавці, оркестр світового рівня і навіть авторські пісні, що виконуються з душею та теплом і проникають у кожне серце.

 

Концерт інноваційного гурту ONUKA

Український гурт ONUKA з моменту своєї появи шокувала всіх слухачів незвичним підходом то творчості. Цього року вони презентують на сцені свій альбом під назвою “МОZАЇКА”. Як стверджують самі виконавці – кожен кліп, картинка, мелодія – окремий меседж, який вони намагаються донести глядачу.

Аби зрозуміти що саме молодий та талановитий гурт має на увазі, слід прослухати кожен трек та уважно слідкувати що відбува’ється на сцені, вдивляючись у яскраві та концептуальні рішення кліпів та роликів.

Вирішити цю українську головоломку можливо буде 07 грудня у найкращому столичному клубі – Stereo Plaza.

Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/onuka-47966.html

 

Оригінальне змагання оркестрових колективів за звання кращого

“Битва оркестрів” – шоу, якому нема аналогів, таке, що не порівняти з будь-яким іншим музичним заходом. На сцені – два найкращих оркестри України, які у режимі змагання виконують кращі українські та закордонні твори, намагаючись зробити це краще ніж суперник. Концерт має три основні частини. У першому турі оркестри виконують твори написані особисто, у другому тур виконують українські відомі хіти. В третьому ж творі вони змагаються у виконанні класичних творів закордонної естради.

Вибирати переможця будуть самі глядачі, залишивши квиток у відповідному боксі.

Почути феєричне виконання світових хітів можна буде 8 грудня у Палаці культури КПІ.

Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/bitva-orkestrov-49799.html

 

Новий концерт підкорювача жіночих сердець Сергія Піскуна

Талановитий виконавець, той, чиє ім’я знає кожна жінка країни, Сергій Піскун порадує своїх фанатів новим шоу під назвою “Алые розы – Одній тобі”. Сергій добре відомий виконанням чуттевих та ліричних пісен про кохання та романтику, а також є одним з найпопулярніших в Україні представників у жанрі шансон.

Відвідавши його концерт, ви отримаєте не лише позитивні емоції, але й відчути глибокий душевний підйом, ніжність десь глибоко всередині від чуттевих, проникаючих у серце творів.

Шоу відбудеться 12 грудня в Центральному Будинку Офіцерів.

Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/alye-rozy-odnij-tobi-50478.html

Музичні твори на будь-який смак – ось що пропонує своїм мешканцям та гостям столиця. Тому треба вибрати те що сподобалось і обов’язково відвідати його з друзями чи сім’єю щоб стати частиною чогось незвичайного і прекрасного.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

Current show

Current show

RSS
Follow by Email
Telegram