Найочікуваніші концерти 2019

Written by on 06.02.2019

Далеко не кожен може похвалитися тим, що був хоча б на одному з найграндіозніших концертів країни, про які задовго до події гудуть всі афіші міста. У жителів і гостей столиці є неймовірний шанс побувати на одному з таких дійств. Чи буде це один або всі – вибирати вам. А вибрати є з чого.

 

Захоплюючий NOTRE DAME DE PARIS Le Concert

Навесні 2019 відбудеться концерт, який чекають усі. Це буде незабутній подарунок своїм половинкам до Дня закоханих. На глядачів чекає фантастичний концерт за мотивами французького роману. Чуттєвий симфонічний оркестр під звучання семи заворожуючих голосів, які проникають до глибини душі, не залишать байдужим жодного глядача. Історія кохання переграна на концертний лад завжди приводить у захват публіку в переповнених залах. Побувавши на цьому дійстві можна оцінити реальні масштаби задіяних процесів: це більше 150 артистів на сцені, захоплюючий світловий супровід і неймовірне звукове обладнання. Обов’язково станьте учасником неймовірного шоу.
Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/notre-dame-de-paris-le-concert-47625.html

 

Вражаюче шоу Rock Symphony

Це буде грандіозне шоу за участю симфонічного оркестру, який чудово переплітається з рок-музикою. Це один суцільний твір який плавно і непомітно переходить з однієї композиції в іншу. Ви почуєте давно улюблені хіти в новому звучанні і музичному оформленні. Під час фантастичного шоу глядач стає незамінною частиною цього неймовірного дійства. Від виступу у захваті будуть гості будь-якого віку. Для кращого сприйняття музики організатори подбали про величезний світловий супроводі всього виступу. 160 артистів будуть намагатися для гостей наповнитися по-справжньому святковим настроєм. Запрошуємо до Палацу Україна на незабутній рок-вечір.
Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/rock-symphony-47624.html

 

Душевна атмосфера з НАОНІ

У день свого подвійного ювілею Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів запрошує своїх шанувальників в Києві на чарівний концерт. По-перше, і найважливіше – колектив святкує своє 50-річчя. Як завжди він з душевними композиціями зустріне жителів і гостей столиці в Київській опері. Їх твори вражають глядачів будь-якого віку і нікого не залишають байдужими до своєї творчості. Вони абсолютні лідери і з великою кількісттю нагород продовжують надавати феєричне враження від своїх виступів. Також колектив святкує 75-річчя керівника Наоні Віктора Омеляновича Гуцала, який вже протягом 35 років майстерно керує оркестром. На концерт запрошені й інші зіркові гості. Скористайтеся можливістю побувати на виступі легендарного оркестру.
Придбати квитки https://kontramarka.ua/ru/event/naoni-50519-70596.html
Це будуть неймовірні вечора легендарних колективів, які залишать після себе в пам’яті значний відбиток. Крім того, буде пізнання чогось нового, більш високого і актуального в будь-якому віці.


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

Current show

Current show

RSS
Follow by Email
Telegram