109 FM UKRAINE 9 років

Written by on 19.01.2019

Друзі.

Сьогодні, 19 січня ми святкуємо 9 років. Не віриться що пройшло вже 9 років відтоді як залунали перші треки у ефірі під назвою 109 FM UKRAINE. За цей час відбувалося багато цікавих подій. Значна кількість учасників станції розпочинала свої кроки разом з нами, а на поточний момент є успішними саунд-продюсерами. Ми отримували нагороду. Нам постійно пишуть приємні теплі слова. Багато виконавців надсилають свої роботи з пропозицією їх ротації в ефірі. І ми залюбки це робимо, коли настрій треку чи подкасту відповідає Вашому улюбленому – настрій EDM 😉 Все це – доказ того що ми робимо добру справу, яку чекають, цінують та просто люблять 🙂 А для нас Ваш гарний настрій найвища нагорода, яку ми отримуємо всі 9 років ))

Також раді повідомити приємну новину для поціновувачів українською музики та пісні. У другій половині 2018 року у ефірі з’явились 2 україномовні радіошоу. Також ми створили додаткову хвилю http://ualevel.109fm.net/ на якій Ви почуєте виключно українську пісню у будь-якому її музичному напрямку. Надсилайте Ваші роботи і вони будуть лунати на улюбленій хвилі.

Все це та багато іншого ми робимо і будемо робити для Вас. Радуйте нас своєю присутністю, а ми у відповідь будемо радувати Вас найкращою музикою та гарним настроєм. Щиро Ваша, команда 109 FM UKRAINE 😉


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

Current show

Trance Air

12:00 14:00

Current show

Trance Air

12:00 14:00

RSS
Follow by Email
Telegram