IV Науково-практична конференція “Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві”.

Written by on 21.08.2017

Другий рік поспіль наша станція підтримує наукову конференцію

Формування тверезого способу життя в сім’ї та суспільстві

Проблема вживання алкоголю, а надто серед молоді, вже давно призвела до сумного лідерства України та інших країн за показником рівня вживання алкоголю на душу населення, тому зміцнення тверезості суспільства є надзвичайно актуальним.

На конференцію запрошено фахівців з виховання тверезості та профілактики вживання алкоголю (первинної профілактики алкогольної залежності), педагогів, психологів, медичних працівників, активістів тверезницьких організацій — всіх тих, хто прагне відродити тверезість в українському суспільстві.

Конференція передбачає наступні секції: педагогіка, психологія, медицина, соціологія, історія, право, інформаційні технології, організація тверезницького руху, інші аспекти тверезого способу життя.

Тези доповідей (наукові статті) будуть опубліковані в збірнику матеріалів конференції, а також на сайті конференції. Для доповідачів, тези доповідей яких успішно пройдуть рецензування, передбачено забезпечення харчування, проживання, та одного примірника друкованого збірника матеріалів конференції за рахунок Оргкомітету.

 


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published.Current track

Title

Artist

RSS
Follow by Email
Telegram